Výstava elektromobility e-Salon 2023

Getting your Trinity Audio player ready...

Byli jsme se podívat na výstavě zaměřenou především na elektrická vozidla a na technologie s nimi spojená e-Salon v pražských Letňanech. Co jsme navštívili a jaké jsou naše pocity z celé akce?

Oproti roku 2022 bylo o poznání více vystavovatelů vozidel. Zastoupení měli nejen automobilky, ale také dealeři. K vidění tak bylo mnoho nových elektrických vozidel. Za zmínku stojí například česká premiéra elektrické Kia EV9, Volkswagen ID, Plug-in Hybrid Škody Superb a dalších vozů, která dříve k vidění nikde nebyla. Za zmínku stojí i vystavení čínských elektrických vozidel MG, především elektrického kombíku MG5 a také další značky DongFeng se svým modelem Voyah. Samozřejmě nechybělo i mnoho vozidel značky Tesla.

K vidění byly také elektrické skůtry a motorky, malá elektrická vozidla typ TukTuk, užitková vozidla, elektrické vysokozdvižné vozíky, náklaďáky a mnoho dalšího.

Součástí výstavy byla i možnost si zapůjčit některé z vozidel. Měli jste tak možnost projet se v reálném provozu s některým z vámi zvoleným vozidlem. Projeli jsme tedy v Hyundai Ioniq 5, Kia EV6, Volkswagen ID.4 GTX a Jeep Avanger.

Za nás tedy dobrý způsob jak se blíže seznámit s elektromobily a osahat si, jak se řídí a dozvědět se celkově více o elektromobilitě. Proto tuto akci můžeme doporučit a rozhodně si nenechte ujít příští ročník! Aktuální dění ohledně e-Salonu sledujte na jejich webu www.esalon.cz.

A protože jsme sebou měli i nějakou tu kameru tak níže si můžete prohlédnout sestřih z E-salonu 2023:

Visited 13 times, 1 visit(s) today

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď